Mühendislik

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Mühendislik Proje Tasarımı

Tesislerinizin ihtiyacına uygun tüm proje ve etüd çalışmaları uygulamaya yönelik teknik değerlerine uygun olarak titizlikle hazırlanır, bilindiği gibi ülkemizde projesiz yapıların uygulamaya geçişte yaşadığı sıkıntılara mahal vermemek için istek ve ihtiyaçlarınıza uygun projeler üretiyoruz. Tüm projelerimizin kontrollük hizmetini verebilecek teknik yapıya ve tecrübeye sahip ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Proje Aşamalarımız

» Raporlama: Tesisin işletme fonksiyonlarını sağlayacak sistemler seçilir, ayrıntılı bir şekilde anlatılır, bunlara ilişkin alternatif çözümler sunulur, yapılabilirlik ve ekonomiklik açısından etüt edilir.

» Avan proje: İşletme fonksiyonlarına uygun mekanik tesisatlar proje üzerinde gösterilir. Atık su toplama, yağmur suyu tahliye, ısıtma merkezi, doğalgaz basınç düşürme istasyonları, yangın pompası, kompresör, buhar kazanı ve tesisatları ayrı ayrı projelendirilir.

» Uygulama projeleri: Mekanik tesislerin avam projesinde belirlenen sistemlere uygun ve detaylı olarak tarif eden açıklamalar, çizimler, teknik özellikler, hesaplar ve şartnameler ile tamamlayıcı dökümanlardan oluşturulur.

» Kesin projesi: İmalat ve montajı tamamlanarak işletmeye alınma aşamasına gelmiş olan ve mekanik tesislerin tamamlanmış durumunu gösteren projedir. Bu proje uygulama projesi esas alınarak hazırlanır.

» Mekanik proje yönetimi: Firmamız mühendislik ve müşavirlik alanında çok çeşitli proje ve danışmanlık hizmetlerini başarıyla yürütmektedir. Mekanik tesislerin kullanımı ve işletmesinde verimliliği arttırıcı çözümler üretmektedir. Üretimin daha kaliteli ve sorunsuz olmasına özen göstererek, zaman kaybını en aza indirgeyip, birim maliyetlerde ve sabit giderlerde esnekliğe imkan sağlamaktadır.

h4